بچه ها دستمریزاد...

بچه های تیم والیبال ایران! خسته نباشین... دست مریزاد... واقعاً که مردانه جنگیدید و الحق اگر نبردید, پیش ما بَرنده اید...

من بازی اول رو که ایران ایتالیا رو 3 بر 1 شکست داد ندیدم. اما دیشب موفق شدم بازی رو ببینم. واقعاً که بچه ها از جون و دل مایه گذاشتند و کوبنده جنگیدند و با یه کم بد شانسی و به تعبیر بعضی ها چند تا سوت مشکوک داور, بازی رو واگذار کردند... اونم با نتیجه ی نزدیک 2-3!

اما این از شایستگی بازی مقتدرانه ی اونا چیزی کم نمیکنه و از دید ما برنده اند...

دلاوران! نام آوران! گل کاشتید...

بازم جا داره که بگم: دودورو دودودو... ایران!

/ 7 نظر / 22 بازدید
aghaye khone

مهم این بود که ایتالیایی‌ها خودشون فهمیدند که در عمل حتی در بازی دوم و با تجهیز کردن تمام امکانات هم نتونستن ایران رو شکست بدن و این جوابی بود برای کسانی که برد بازی اول رو شانسی، اتفاقی، دست‌کم گرفتن ایران توسط ایتالیا و شرایطی از این دست میدونستن و اونجا بود که از امتیاز 12-9 که توی گیم پنجم و زمانی که ایران از ایتالیا جلو بود داور هم عملاً وارد میدون شد! تا بیشتر از این آبروی ایتالیا نره... عجیب یاد بازی برزیل و کره شمالی تو جام جهانی قبلی افتادم و زمانی که همه به دست و پا افتادن تا برزیل به کره شمالی نبازه... این اون جامعه‌ی آزاد و پر از دموکراسی هست... کسانی که حاضرن روی پشت هرکس دیگه‌ای بایستن مبادا از بلندقد بودنشون کم بشه!!!

کهکشان

[گل][لبخند]چند روزی ملت شاد شدن...

مریم

مهین جون کامنت نذاشتی خوب... منکه پیداش نکردم...زود بیا نظر بده بینیم این ترفندا فایده نداره...[نیشخند]

وانیا

واقعا بازی هیجانیی بود... دمشون گرم.کاش روشون بیشتر سرمایه گذاری بشه...

سارا

این روزها خیلی خوشحالی و دل شاد داریم عطیه. منم دیدم. آفرین به این جوونها. تبریک به همه ایران.

شادمانه

بچه های والیبال ، گل کاشتند،‌امید که موفق باشند در سایر مسابقات