آیکیوی عشق نقاشی!

چند وقت پیش تو اداره یه دوره آموزش مکاتبات اداری و ایمیل به زبان انگلیسی برامون گذاشته بودند. یادمه وارد کلاس که شدیم دیدیم روی تخته پُره از نقاشی. همین موضوع از اول کلاس توجه منو جلب کرد. آخه من عاشق نقاشی و نقاشی کردنم.

خلاصه بعد از سلام و احوال پرسی، شروع درس با استفاده از نقاشی های روی تخته بود. استاد به نوعی میخواست به کمک نقاشی های روی تخته مفهوم مکاتبات و ایمیل و ... را بهتر بهمون بفهمونه!

ذهنم هنوز پی نقاشی ها - که تقریبا هم ناشیانه کشیده شده بودند- بود که یه دفعه استاد افراد توی کلاس رو تو گرو ه های چندتایی تقسیم کرد و به هر گروه یه مقوا و یه ماژیک وایت برد داد. بعدش هم گفت هر گروه توی این مقوا یه میل باکس (mail box) بکشه.

هیچی دیگه! من که هنوز ته ذهنم پیش نقاشی و تصاویر روی تخته بود، ذهنم سریع یاد جعبه پستی های دم درخونه ها تو کارتون پلنگ صورتی و تام و جری افتاد! زودی به بقیه بچه های گروه گفتم: من میتونم بکشم! مقوا رو کشیدم جلو و شروع کردم به کشیدن یه صندوق پست پایه دار!!!!!!

هنوز چیز زیادی نکشیده بودم که دیدم بقیه بچه های گروه دارن هاج و واج نگام میکنن که این چیه؟!!!!

تازه اون موقع بود که یاد موضوع کلاس و نامه نگاری و ایمیل افتادم و فهمیدم که منظور استاد معظم از میل باکس، طراحی صفحه ایمیل موقع ارسال ایمیله! یعنی فرستنده و گیرنده و موضوع و متن و ...

ووووووووووووووای! یعنی اونقدر خجالت زده شده بودم! انگاری که در اون لحظه حس کردم تمام اون اس ام اس های طنزی که درمورد دخترا و آیکیوشون و ... مینویسن رو در مورد من نوشته بودند!

اما خداییش تقصیر من نبود! اولا به اون چیزی که مورد نظر استاد بود میل باکس نمیگن! بعدش هم خوب من در ضمیر ناخودآگاهم میل به نقاشی کردن زنده شده بود و وقتی استاد میگه تو این مقوا میل باکس بکشین، من فعل کشیدن رو به نقاشی کردن تعبیر کردم خووووو!

خجالت

 

/ 3 نظر / 247 بازدید

اشکال نداره.پیش میادخخخخخ

آزاده

سلام خانمي عيدتون مبارك خوبيگلات خوبن مشكلي نيست خانمي خوب استاد توضيحش كامل نبوده شما به دل نگير چه كلاس خوبي براتون گذاشتن

فرزانه

واااای چقدر خوبی تو