هایپر از نوع بی ستاره ش!

پس از مدتها, این آخر هفته خیلی ددر دودور نرفتیم و نشستیم خونه. آقای خونه که بابا رضایی باشه یه کم به کارای عقب مونده خونده رسیدگی کرد و کلی احساس غرور قلمبه شد زیر پوستش! چپ و راست هم هی میگفت چقدر امروز کار مفید کردیم ها!

دیگه بعد از ظهر حوصله مون حسابی سر رفته بود. قرار شد بریم هایپر استا.ر و یه چرخی اونجا بزنیم. من تا حالا فقط یه بار رفته بودم هایپر اونم 3- 4 سال پیش! نشون به اون نشون که بار اول که من رفتم اونجا تازه برندهای معروف داشتن بیرون هایپر افتتاح میشدن. اما دیروز دیدم که اوووه! از وقتی من اینجا رو دیده بودم چقدر تغییر کرده!

خاطره ی خوبی که از اولین بازدید چند سال پیشم از این فروشگاه یادمه این بود که تنوع  و کمتر بودن قیمت اجناس به نسبت بیرون و سایر فروشگاه های زنجیره ای (مثل شهر.وند) کاملا محسوس بود. اما دیروز دقیقا عکس این موضوع رو دیدم. تنوع به شدت کم, به لطف گران شدن ارزها, کالاهای خارجی به شدت کم - البته کاش این مهم باعث میشد که کالاهای داخلی ترغیب بشن تا کیفیت بهتری به اجناسشون بدن ولی...- جنسها خصوصا بخش پوشاک به شدت بنجل و درجه ی پایین. اصلا رغبت نمیکردی سمت غرفه ی پوشاک بری...

من که هر وقت پام به فروشگاه بزرگ میرسید با دو تا چرخ پر میاومدم بیرون, اینبار کل خریدم شد دو سه تا کیسه! البته همون هم شد 175 تومن نا قابل! یعنی خداییش در نوع خودش رکوردی بود بس عظییییییم!

برام جالبه که هایپر تا تونسته بود سعی کرده بود قیافه ش رو کپی برابر اصل کارفور کنه. جوری که گاهی اوقات یادت میرفت اینجا ایرانه و تو توی هایپر داری میچرخی... کاملا حس و حال کارفور بهت دست میداد! اما یه فرق عمده با اون داشت. یکی از دلایلی که تو رو به کارفور میکشه قیمتهای نسبتا مناسب اجناسه. اما اینجا خبری از قیمت مناسب نبود اگر هم بود اونقدر جنس بنجل بود که انگار داری پولت رو میریزی دور!

نمیدونم برداشت من این بود یا واقعا این روزا هایپر اینجوری یه!

/ 8 نظر / 24 بازدید
1دختر خوب

[گل] به من هم سر بزن خوشحال میشم[لبخند] http://in-rozhaye-man.persianblog.ir/

شادمانه

ایشالا همیشه جیباتون پرپول باشه و همیشه خریدهاتون دو سبد یا بیشتر[گل]

متولد ماه مهر

منم چند وقت پیش برای دومین بار رفتم کلا دیگه چون تحریم هستیم جنسهاش خوب نیست و جالب هست که بعضی اجناس اون قیمتی که زده با قیمتی که دم صندوق حساب می کنه فرق می کنه من فقط موندم مردم چطور این همه میروند اونجا در حالی که اصلا به نظر من هم خوب نیومد.

هما

سلام چه بد... این با کیفیت کردن اجناس ایرانی رو خوب گفتی کاش واقعا کیفیت رو ببرند بالا چه ابلهی هستند....

زهرا777

اینجا هایپر نیست اما همون رفاهم که هستو قبلا میرفتیم الان ی پودر لباسشویی دلخواهتو نمیتونی پیدا کنی .خریدا نصفه میمونه و باید برگردی خونه . قیمتاشم که دیگه هیچی!

شیرین

من الان تقریبا یکساله هایپر نرفته ام ، یادمه اونموقع که خونمون نزدیک بود ، برای خرید یک بسته پنیر هم هایپر میرفتم ، چون هم پارکینگ خوبی داشت ( بخصوص در روزهای خیلی سرد یا گرم که احتیاج نبود سرما یا گرما را به بچه تحمیل کنی) و هم با کرایه یک ماشین برای بچه ها ، خرید با بچه راحت بود. اما از خیلی ها شنیدم که تازگیها خیلی بد شده. حیف

مهدخت

سلام به نظر منم که هایپر واقعا شبیه کارفوره.من قبل از دیدن کارفور اصلا هایپر رو ندیده بودم چون تهران نیستم..و برای اولین بار کارفور رو دیده بودم بعد از مدت کوتاهی از خرید تو کارفور هایپر شیراز افتطاح شد .اونقدر شبیه کارفور بود که من تحت تاثیر اونجا همش فکر میکردم که کارکنان اونجا فارسی بلد نیستند بعد که یادم میفتاد که اینجا ایرانه و اینا فارسی بلدند کلی خوشحال میشدم و ازشون سوال میپرسیدم