Daisypath Anniversary tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fifth Birthday tickers !-.-.-Design By : pichak.net-.-.-> از شام ایرانی تا جنبه شوخی! - زندگی و پرحرفی‌های من

زندگی و پرحرفی‌های من

چند روز پیشا رضایی سی دی بفرما.یید شا.م ایر.انی رو خریده بود! نامردا داستان هر شب رو کردن یه سی دی اونم 2 و نیم هزار تومان! یعنی برای دیدن مهمونی هر 4 نفرشون باید 10 تومن ناقابل سُلفید! خیلی بی‌رحمن!

اولش یه کم کش‌دار و بی‌مزه بود اما وقتی مهمونی شروع شد کلی خندیدیم! خداییش گروه باحالی رو جمع کرده بودند! 4 تا پسر سرتق و شیطون!

من اصلاً فکر نمی‌کردم این پسره اشکان اینقدر بچه مایه‌دار باشه! ماشالله با این سنش یه رستوران جیگیلی تو لوا.سون داشت. چه غذاهایی هم درست کرده بود! چقدر هم تو اشپزی تر و فرز بود! به گمانم با این برنامه کلی برای رستورانش تبلیغ شد و کلی خوش به حالش شد!

شیطنت‌هاشون، خاطرات‌شون، شوخی‌هاشون هم خیلی با مزه بود و هم کلی منو به فکر برد!

به رضایی گفتم:

- خوش به حال شما آقایون! چقدر راحت با هم شوخی می‌کنین، با هم می‌خندین، از سوتی‌هاتون می‌گین و ... بدون اینکه از دست هم ناراحت یا کدر بشین! فکر کن! اگه این جمع مال خانوما بود و بعضی از این شوخی‌ها بین اونا مطرح می‌شد الان کلی گیس و گیس کشی شده بود! چقدر آقایون آستانه تحمل شوخی‌‌شون بالاست!

- واقعاً از خود راضی

- ببین چقدر راحت می‌خندن و از این زمانی که با هم‌اند فقط سعی می‌کنن لذت ببرن! باور کن از اینجا برن بیرون فقط حس می‌کنن که از بس خندیدن دلشون درد گرفته! اما دیگه یادشون می‌ره که برای چی و بابت چی و به کی خندیدن! هیچ کدورتی هم براشون نمی‌مونه و زمانی رو هم برای حلاجی اینکه چرا فلانی این حرف رو زد و اینکه نکنه منظوری داشته و نکنه منو مسخره کرده و ... صرف نمی‌کنه! اصلاً دغدغه این چیزا رو ندارن!

- واقعاً از خود راضی

- خوش به حالتون!

- واقعاً از خود راضی

- کوفت! حالا هی تو هم آتیش به دل یخ بزن!

- واقعاً از خود راضی

- اصلاً به حرفام گوش می‌دی؟!

- واقعاً از خود راضی ... هان! چی ؟ ببخشید! بله که گوش می‌دم!

 

چند دقیقه بعد:

- رضایی؟! می‌گم فردا یه کم زودتر می‌آی موهای منو رنگ کنی؟ آخه آخر هفته از طرف اداره مسابقه پینگ پونگ داریم و موهام ناجوره؟ سفیداش دراومده!

- می‌‌ترسی بهت بگن این پیرزنه چرا اومده مسابقه بده!؟نیشخند

- رضاااااااااااااااااااااااتعجبدل شکستهناراحتگریه این چه حرفی‌یه می‌زنی؟! ناراحت می‌شم به خدا!

- ای بابا! همین الان داشتی از مزایای با جنبه بودن آقایون و خوش به حالشون که جنبه شوخی دارن می‌گفتی! خواستم ببینم چقدر پایه‌ای؟!

- خوب چیکار کنم! یه آن فکر کردم راست راستکی می‌گی!

تعجبمنتظر

نوشته شده در سه‌شنبه ٢٥ بهمن ۱۳٩٠ساعت ۱۱:۱٩ ‎ق.ظ توسط عطیه نظرات ()


Design By : Pichak