Daisypath Anniversary tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fifth Birthday tickers !-.-.-Design By : pichak.net-.-.-> تو خود بخوان حدیث مفصل از این مجمل! - زندگی و پرحرفی‌های من

زندگی و پرحرفی‌های من

سلام

در حال حاضر بابا رضا دخملی رو برده پارک و گل پسری هم شیرش رو خورده و خوابه! خیلی دلم میخواست منم برم پیشش بخوابم اما دیدم این تنها فرصتیه که میتونم بیام و یه کم بنویسم!

خوب باید خلاصه بگم تا وقت دارم!

راستش باید بگم که یکی رو روز اول بعد ار ترخیص روزهای خیلی سختی بود! مواجه شدن با واکنش های دینا و فرایند سعی و خطای ما برای گذار از این شرایط واقعا سخت بود! خصوصا برای من! دینا دائم سراغ منو میگرفت و با اینکه دورش هم حسابی شلوغ بود و همه هواش رو داشتن, باز هم فقط میگفت مامان! منم که نمیتونستم با بخیه هام راحت بشین و پاشو کنم و زودی برم سراغش, یا داشتم سورنا رو شیر میدادم و ... خلاصه خیلی خیلی سخت بود!

اما کم کم دستم اومد که نباید برم تو اتاق خودمون و باید دائم جلوی چشم دینا باشم. حتی بیام پیش اون و سورنا رو شیر بدم. به جای اینکه تو اتاق پیش سورنا مواظبش باشم اونو تو اتاق بخوابونم و بیام جلوی دینا باشم. پیش اون دراز بکشم و گوشم به صدای سورنا باشه!

خلاصه که دیروز و امروز خیلی واکنشهای دینا بهتر شده و خودمم تونستم کمی استراحت کنم!

اما به هر حال یه لحظه هم نمیشه از دینا غافل شد. کاملا به چشم یه اسباب بازی به بچه نگاه میکنه! دست بچه رو میکشه, سرش رو با شدت میخواد ناز کنه و یا مانع تکونهای دست و پاش بشه! کافیه بخوای از این کارها منعش کنی, همچین میخواد بچه رو بزنه که حس میکنی قاتل جونی ش رو پیدا کرده!!!

خلاصه که بساطی داریم دیدنی!

اما بازم ناشکری نمیکنم! دیروز که سورنا رو برای چکاب برده بودیم – خدا رو شکر اوکی بود و زردی نداشت- یه خانومی که از شدت خستگی چشماش باز نمیشد بهم گفت که اونم بچه دومشه و اولی پیش دبستانیه و اونقدر بهانه میگیره که خواب رو به چشم مادر حروم کرده. میخواست زار بزنه! من دیدم وضع من خیلی از اون بهتره و واکنشهای دینا خیلی کمتر از یه بچه شش ساله است!

نکته دیگه حساسیت دینا به نشستن من پشت کامپیوتره! تا می ام آن بشم گیر میده که پاشو من بشینم!

اینه که به شدت واسه نت اومدن محدود شدم! میبینین تو رو خدا!!!

خوب دیگه باید برم که تو این فرصت مغتنم هزار تا کار باید بکنم.

از لطف همگی هم بینهایت ممنونم.....

نوشته شده در جمعه ۱٤ آبان ۱۳۸٩ساعت ۱٢:۳٧ ‎ب.ظ توسط عطیه نظرات ()


Design By : Pichak