Daisypath Anniversary tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fifth Birthday tickers !-.-.-Design By : pichak.net-.-.-> شیه داداش؟ محتاد ندیدی؟! - زندگی و پرحرفی‌های من

زندگی و پرحرفی‌های من

 

اعتیاد بد چیزی‌یه! بد!!!

تازه داشته باش که خودم از مخالفای سرسخت اون بودم و هر کی بهش مبتلا می‌شد رو منع می‌کردم! حالا گریبان خودم و چه بسا بابا رضایی و حتی دینایی رو هم گرفته! شرمنده‌م به خدا! تو رو خدا صورت‌مون رو شطرنجی کنین! روم سیاه!

اما انگار بیگانگان بدجوری تونستن این بلای خانمان‌‌برانداز رو تو کشور ما جا بندازن!

اولش رضایی شروع کرد! و من به شدت مورد شمات‌ت قرارش می‌دادم!

بعدش اومد سراغ من! یکی دو روز که تو خونه بیکار شدم از سر تنوع رفتم سراغش! دیدم که نه بابا! پس اینهمه آدم درگیرش شدن الکی نیست! لامصب بدجوری آدم رو خمار خودش می‌کنه!

حالا هم که خانوادگی درگیرشیم!

روزهای اول با یکی دو تا قانع می‌شدیم! اما روم سیاه که گاهی روزهای تعطیل می‌شه 4 تا 5 تا! سیرمونی هم نداریم!

فکر کنم همه‌تون حدس زدین از چی حرف می‌زنم!

بعله! از دست سریال‌های این فا.ر.سی و.ا.ن لعنتی!

خوب باید اقرار کنم که من بیشتر دوست دارم در جستجو.ی پد.ر رو ببینم! اونم به خاطر ما.رگا.ریتا ! آخه لامصب خیلی چشماش خوشگله! منم که هیززززززززززززززززز!

باقی رو از سر تفنن می‌بینم و خیلی اصرار به دیدنش ندارم!

حالا جالبه که رضایی از همسا.یه ها خوشش می‌‌آد!

دینایی هم عاشق فری.جو.لی.تو ئه و وقتی می‌بینتش از پای تی وی جم نمی‌خوره!

خاک وچوک‌م!

هر چی بهم بگین حقمه! اما چیکار کنم دیگه! معتاد شدیم رفت پی‌کارش!

اما یه اقرار هم می‌خوام بکنم! اینکه خداییش خیلی سریال‌های مسخره و لوسی هستن همه‌شون!

مثلاً تو یه هفته نبین‌شون! هفته بعد که میای سراغش، 5 دقیقه که می‌گذره اولاً میفهمی هنوز آب از آب تکون نخوره و همون بساط به راهه و دوماً هیچ گره کور و غیر قابل حدسی هم توشون وجود نداره...راحت می‌تونی سیر داستان رو جلوجلو حدس بزنی!

جالبه که توی هر کدومشون هم دائم یه سری ویژگی‌ها و رفتارها تکراری و ثابته. مثلاً همین در جستجو.ی پد.ر: در همه صحنه‌ها یا یکی می‌خواد ما.رگا.ریتا رو ببوسه! یا وقتی دو نفر دارن با هم صحبت می‌کنن (مخصوصاً یکی از دو برادر با ما.رگا.ریتا) مادر زنه یا چن.تل از راه می‌رسن و فال گوش وامی‌ستن! و یا یکی داره از ما.رگا.ریتا خواستگاری می‌کنه!

 خودم می‌دونم که خیلی سریال چیپ و لوسیه! اما بازم دوست دارم نگاش کنم! تازه‌شم  از لباس پوسیدن و آرایش موی چن.تل هم خوشم می‌آد! (قبلاً اقرار کرده بودم که من چشم‌چرونم!)

سریال سفر.ی د.یگر هم که دیگه نوبر همه‌شونه! همه آویزون سا.لو.ادو.ر هستن و بهش ابراز تمایل می‌کنن! از پیرزن گرفته تا جوون! همه هم هی بو می‌برن که اون خیلی مرموزه و شوهر ایز.ابل هم اونقدر منفیه که آدم مثل قطب کاتود می‌بینتش! و ...

اگه نخوام روده‌درازی کنم و محور همه سریال‌ها رو تو یه پاراگراف خلاصه کنم باید بگم که :

تو همه‌شون خیانت به همسر مثل آب خوردن تبلیغ می‌شه! همه دوست پسر دارن و انگار قرار نیست این دوست پسرا روزی شوهر بشن! همه هم قبل از ازدواج حامله می‌شن! یا با تمایل و یا زورکی (تجا.وز) اکثراً هم پدر و مادر فعلی‌شون، پدر و مادر واقعی شون نیستن! یعنی هی خیانت رو خیانت!

به به! چه گل و بلبلی!

خوب پس چرا این کانال با اینهمه هجمه‌ی تبلیغاتی منفی برای خانواده‌ها، باید اینجوری مورد استقبال قرار بگیره... در حالی که اکثراً هم به بار منفی و تبعات ناشی از اون اعتراف دارن!

خوب معلومه! خاااااااااااااااااااااااک بر سر این تی وی داخلی کنن! چه برنامه سرگرم کننده‌ای برای مردم داره؟

یا داره یه سری اخبار دروغ و تحریف شده به خوردمون می‌ده! یا داره از فیل هوا کردن‌های آقایون در زمینه هسته آلبالو (!) برامون قمپز در می‌کنه (چه توهماتی دارن آخه اینا!) و در باقی موارد هم به صورت بسیار فعال داره عزاداری می‌کنه!

گاهی اونقدر خنده‌م می‌گیره که مثلاً روز میلاد یکی از اماما که تی وی رو روشن می‌کنی یه چیزی شبیه نوحه از تی وی پخش می‌شه که یه آن قاطی می‌کنم که امروز وفات بود یا تولد! یعنی حتی مولودی ها هم رنگ و لعاب عزاداری داره!

اگه سریالی هم بخوان پخش کنن اونقدر بی‌محتوا و بدون جذابیته که غیر از یکی دو قسمت رغبت نمی‌کنی داستان رو دنبال کنی... چون اساساً سریال‌ها به خاطر الزامات این کشور فاقد جذابیت تصویری هستن پس اگه جذابیت داستانی و محتوایی هم نداشته باشن دیگه مگه آدم مرض داره چشم و وقت‌ش رو پای اونا بذاره!

اینه که وقتی همچین کانالی تو ما.هپاره (!) رویت می‌شه، همه رو از پیر و جوون گرفتار می‌کنه! خصوصاً این روزهای گرم و طولانی تابستون که مردم هیچ امکانات تفریحی مفرح و سرگرم کننده‌ای دم دست ندارن!

خوب خداییش شما باشی معتادش نمی‌شی!

نوشته شده در سه‌شنبه ٢٢ تیر ۱۳۸٩ساعت ٩:٢۱ ‎ق.ظ توسط عطیه نظرات ()


Design By : Pichak