Daisypath Anniversary tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fifth Birthday tickers !-.-.-Design By : pichak.net-.-.-> گاو نُه من شیرده و فوران آب و دوغ و خیار! - زندگی و پرحرفی‌های من

زندگی و پرحرفی‌های من

راستی چرا ما ایرانیا بلد نیستیم یه چیزی رو درست تموم کنیم!

حکایت ما و سریال‌هامون هم شده حکایت گاو نُه من شیرده! (داستانش رو که بلدین؟! همون خانوم گاوه‌ی محترم  که لطف می‌کنه یه عالمه شیر می‌ده ولی لحظه آخر با پاش می‌زنه و همه اون شیر رو برمی‌گردونه و هیچی به هیچی!)

در مورد دلنوازا.ن که اصلاً حرفی ندارم چون واقعاً ارزشش رو نداره! در کل همه‌|ش 4 قسمت‌ش رو دیدم و متأسفانه قسمت آخر هم جزو همون 4 قسمت بود! واقعاً افتضااااااااااااااااااااااح به معنای کامل! دلم برای اونایی که اینهمه وقت گذاشتن و داستان رو کامل دنبال کردن و ایضاً برای خودم بابت همون 4 قسمت می‌سوزه! (خوبه نمی‌خواستم در موردش حرف بزنم ها! آخه نمی‌ذارن که!!!! آخ که حالم از صحنه آخرش به هم خورد: یلدا برگرد خونه! اونم با لبخندش گفت: چشم! بگیر منو که اومدم!!!!! اوووووووووغ!

داستان قهر کردن جناب آقای جها.ن رو در قسمت‌های پایانی سریال هم که حتماً تا حالا فهمیدین! به خاطر قهر ایشون و عدم تمالشون به ادامه کار، همچین سناریو رو عوض کردن کردن که دیگه تو قسمت آخر حس کردم از زیر تلویزیون آب شُرشُر راه افتاده! تو این مملکت شعور تماشاچی کیلو چنده!

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآما! جونم براتون بگه از شمس‌العماره! به نظرم یکی از معدود سریال‌هایی بود که همه چیزش به همه چیزش می‌اومد! بازیگرا و نقشاشون از پری خانوم و هرمز خان گرفته تا شکور و زیور و رحمت و ... واااااااااااای خدای من! کولاک بود! اما سناریوی داستان! همه چیز خوب بود تا قسمت آخر!

با اینکه از نحوه سرانجام گرفتن ازدواج لیلا خوشم اومد اما نمی‌دونم چرا یه هو همه چیز تو این قسمت آخر شلم شوربا شد!

اون از پیدا شدن فرخ بدون اشاره به زندگی قبلی‌ش و اینکه چه اتفاقی تو این 30 سال براش افتاده و پیدا شدن پسر فرخ بدون اینکه زیاد بهش پرداخته بشه و خلاصه سر و سامون گرفتن همه و بعدشم خیریه شدن شمس‌العماره و ... خیلی افسار گسیخته و آشفته به نظر می‌رسید...

اما همه اینا چیزی از ارزش‌های این سریال کم نمی‌کنه... خیلی ازش لذت بردم! هر چند که خیلی از قسمت‌های اولش رو هم از دست دادم!

بعضی از هنرپیشه‌های این سریال پتانسیل عالی برای بروز شخصیت‌های جدید دارن مثل پری خانوم و زیور! عالی بودن!

نوشته شده در سه‌شنبه ٢٦ آبان ۱۳۸۸ساعت ۱٠:۳٦ ‎ق.ظ توسط عطیه نظرات ()


Design By : Pichak