Daisypath Anniversary tickers Lilypie Kids Birthday tickers Lilypie Fifth Birthday tickers !-.-.-Design By : pichak.net-.-.-> سلامتی یعنی بزرگترین نعمت روی زمین... - زندگی و پرحرفی‌های من

زندگی و پرحرفی‌های من

خیلی روزهای سختی بود...

بابا رضایی مریض شده بود...

 از این ویروس‌هایی که این روزا همه‌گیر شده و چه می‌دونم که از کجا اومدن گرفته بود. تب و لرز شدید. هر روز که می‌گذشت، ضعیف، بی‌حوصله و کسل‌تر می‌شد... حدود ساعت 7-8 هر شب تب می‌اومد سراغش و گاهی به 5/39 هم می‌رسید...

طفلکی از اشتها هم افتاده بود. حتی چند تا دکتر رفته بود اما همه می‌گفتند که باید دوره‌اش طی بشه. خلاصه که بابا رضایی ما خیلی اذیت شد. (حدود 10 روز درگیرش بود)

تازه از دیشب یه کم تبش کم شده و از 38 بالاتر نرفته. جالب بود که خودش هم باورش نمی‌شد، آخه هر شب نزدیک به ساعت 8 که می‌شد غصه‌ش می‌شد که ای وای باید دوباره تب کنه!!!!

بابا رضایی وقتی مریض می‌شه، خیلی بی‌حوصله و بدخلق می‌شه و این خیلی کار آدم رو سخت می‌کنه. خیلی باید حوصله داشته باشی که تو هم بدخلق نشی!

راستش دیگه این چند روز آخر منم داشتم بدخلق می‌شدم. حسابی رفته بودم تو مود افسردگی و دپرسی. دلم می‌خواست یه جا بشینم و هق‌هق گریه کنم. آخه مامانم هم حسابی مریض شده و سرمای بدی خورده. اونقدر قسمم داد که به خاطر دینایی هم که شده فقط تلفنی باهاش احوالپرسی کنم و نَرَم دیدنش. می گفت ممکنه که منم مریض بشم و بعدش هم دینایی.

نرفتم دیدنش اما دلم کنده‌ست. فکر کن! تو عالم افسردگی باشی و دلت هم برای مامانیت پر بکشه، اما نتونی بری دیدنش...

حوصله نوشتن هم نداشتم! البته این روزا تو اداره هم حسابی سرم شلوغه و انصافاً اصلاً وقت نوشتن رو هم نداشتم. اما شاید اگه وقت هم داشتم نوشتنم نمی‌اومد.

بگذریم بابا... حالا که اومدم! 

***

خیلی غر غر کردم! یه کم از دینایی عسل بلا بگم:

این جیگر طلا داره حسابی وروجکی می‌شه واسه خودش.

با رورواَکِ‌ش حسابی ویراژ می‌ده! خصوصاً تو آشپزخونه که فرش نداره و حسابی می‌تونه مانور بده.یه بازی جدیدی که خیلی دوست داره اینه که با رورواک می‌ره عقب و بعد با یه گام خودشو سر می‌ده جلو و می‌آد به طرف ما که براش بغل باز کردیم و حسابی هم غش‌غش و ناز می‌کنه.

یاد گرفته لب بالاش رو بده تو و لب پایینش رو بده جلو و با اون یه دونه دندونش بگه ایش، تیش! گاهی فکر می‌کنی با این قیافه داره می‌گنه فوتینا!! دندونم رو ببین چه نازه!

وقتی از در می‌آییم بیرون قشنگ می‌فهمه که داریم می‌ریم دَدَر و اونقدر ذوق می‌کنه و دست و پا می‌زنه که همه‌ش می‌ترسیم از بغلمون بیفته بیرون!

راستی یاد رفت بگم: اونقدر قشنگ بای‌بای می‌کنه. تا می‌گیم خداحافظ یا داره می‌ره بغل یکی دیگه، با نفر قبلی بای‌بای می‌کنه!

سِرتِقی شده به خدا!

اینم چند تا عکس گوگوری مگوری از این شیطون بلای ما: 

خانم یه دندون 

رورواک سوار حرفه‌ای    

موش موشک  

خرگوشک  

نوشته شده در دوشنبه ٩ اردیبهشت ۱۳۸٧ساعت ۸:٠۸ ‎ق.ظ توسط عطیه نظرات ()


Design By : Pichak